Drevené okná, Drevené dvere

Vitajte na novej stránke spoločnosti, ktorá sa zaoberá predajom drevených okien výhradne od slovenského výrobcu. Prečo práve drevená okná? Lebo vytvárajú teplo /pokoj/ domova v tejto

uponáhľanej dobe, lebo prírodný materiál je pre naše prostredie oku „lahodiaci“ a pre zdravie prirodzený. Už aj naši predkovia si stavali svoje príbytky a budovy /dnes sú už historické a chránené/

z prírodných materiálov, ktoré vydržali stáročia. To sú dôvody prečo vám chceme sprostredkovať tento dlhotrvajúci zážitok.

Na výrobu eurookien sa používajú tradičné mäkké dreviny, ako je napr. smrek a tvrdé dreviny, napr. Dub a v neposlednej rade meranti.

Meranti http://www.wood-database.com/dark-red-meranti/ je exotická drevina – malajský dub, ktorá spĺňa všetky požiadavky zákazníkov na kvalitu, dizajn, úžitok a cenu.

 Má luxusný vzhľad, je vhodná aj do vlhkého prostredia, tvárovo stála s veľmi malou rozťažnosťou. Ozaj, hovorí sa, že drevené okná sú „drahé“ a „náročné na ošetrovanie“.

Čas a šikovní ľudia vyriešili už aj tieto pochybnosti. Na úpravu dreva sa používajú veľmi kvalitné technológie a ekologické nátery, ktoré pri správnom udržiavaní zaručujú oknám ich dlhovekosť.

Náter používaný pri výrobe predlžuje životnosť a obnovu povrchu okien na 10 až 15 rokov. Tak sú naše okná kvalitné a za priaznivú cenu vhodné do všetkých bytových aj nebytových domov a budov.

 

Vybrať si môžete z tradičných aj atypických certifikovaných okien v rôznom prevedení /hrúbka profilu, sklo, tesnenie, izolácie a pod./ podľa Vašich potrieb a predstáv. Čo sa týka hrúbky /hr./ profilu, tak je to:

 STANDARD – hr. 68 /3-vrstvovo lepený eurohranol, hr. skla 24 mm, zvuková izolácia 32 dB/

 COMFORT – hr. 78 /4-vrstvovo lepený eurohranol, hr. skla 36 mm, zvuková izolácia 38dB/

 THERMO – hr. 92 /4-vrstvovo lepený eurohranol, hr. skla 44 mm, zvuková izolácia 43-47dB/

Najmodernejšie kovanie so štrbinovým vetraním s antikorovou úpravou značky   G-UMACO a s bezpečnostnou kľučkou HOPPE Secustic Vám zaručí ľahkú a bezpečnú manipuláciu s otváraním/zatváraním.

Tesnenie /na doraz, vnútorné akrylátové, na odkvapovej lište/ spolu so zvoleným 2-sklom alebo 3-sklom sú zárukou celkového príjemného zážitku pri používaní.

 Ekologickú a modernú povrchovú úpravu drevených rámov zabezpečujú vodou riediteľné výrobky zn. ADLER,RENNER a REMMERS.

Samozrejmosťou je  poradenstvo, cenová ponuka, zameranie, prevedenie a následný servis.

Tešíme sa na Vašu návštevu a rozhovor pri dobrej kávičke.

 

 

Copyright © DJLReal s.r.o Košice | Webdesign: JP Design