Vstavané skrine, Kuchynské linky

Nábytok na mieru

Sme radi, že ste navštívili našu stránku, kde sa môžete oboznámiť s ponukou kvalitných vstavaných skríň, kuchynských liniek a kancelárskeho nábytku od slovenského výrobcu. Firma, ktorá vie splniť Vaše požiadavky na tento nábytok má skúsenosti s jeho výrobou už viac ako 20 rokov. Čím ďalej, tým viac si uvedomujeme nároky zákazníkov nie len na dizajn, ale aj na kvalitné prevedenie, ktorého sme zárukou.  
 
 

Vstavané skrine

Vstavané skrine na mieru do akéhokoľvek priestoru Vám radi vyrobíme a namontujeme. Okrem bežne používaných laminovaných drevotrieskových dosiek Vám ponúkame aj ekologické preglejky v ktorých sú použité lepidlá na báze vody čo v neposlednom rade má vplyv na zdravý domov. Čo sa týka dekóru, farebnosti a prevedenia /so zrkadlom, matným sklom a pod./ posuvných dverí splníme Vaše, možno aj netypické, želania. Mechanizmus posuvu a lišty sú z ľahkých hliníkových materiálov, kolieska sú ložiskové pre pohodlnú a bezpečnú každodennú manipuláciu.  

Vnútorné vybavenie skríň /police, vešiakový systém, drôtený program, šuplíky a pod./ navrhneme spolu s Vami podľa potrieb a predstáv. Uvítame aj vlastný návrh /náčrt/, ktorý predebatujeme na spoločnom stretnutí. Dohodneme celkové prevedenie, vypočítame cenu a po Vašom rozhodnutí vyrobíme a namontujeme k vašej spokojnosti.

Veríme, že používanie našich skríň Vám prinesie každý deň pocit, ktorý si budete užívať.

 

 

Kuchynské linky

Kuchynské linky sú „veľkým nábytkom“, ktorý dennodenne vidíme a využívame. Preto máme záujem aby sme spolu /s Vašimi požiadavkami a predstavami/ vytvorili prostredie, v ktorom sa budete cítiť stále príjemne.

Pri výbere kuchynskej linky odporúčame premyslieť si čo všetko v nej chcete uskladniť /či máte komoru/ aké veľké hrnce bežne používate a pod. V neposlednom rade je dôležitý dizajn, ktorý by mal spĺňať vaše očakávania, harmonické napojenie na ďalší nábytok /napr. obývaciu izbu/ a taktiež minimálne požiadavky na údržbu /veď život nie je o upratovaní, ale to už každý predsa vie/. Pri plánovaní platí všeobecná zásada ergonómie /vzťah medzi človekom a prostredím/ pre maximálny výkon a pohodu. Ide o rozmiestnenie spotrebičov, veľkosť pracovnej plochy, umiestnenie malých spotrebičov /kávovar, hriankovač, rýchlo varná kanvica a pod./, osvetlenie, digestor a výšku spodnej časti kuchynskej linky.

Nábytok, ktorý vieme pre Vás vyrobiť je z masívu a laminovaných dosiek /MDF a LTD/ bežných aj atypických rozmerov. Tieto materiály nám dodávajú spoločnosti Bučina, Kronospan, EGGER a Kaindl.   Laminované dosky sú materiálom používaným na výrobu vysoko kvalitného nábytku. Stačí si len vybrať farbu a dekór.

 

 

 

Kancelársky nábytok

Okrem obvyklého nábytku do bytov a domov vyrábame aj kancelársky nábytok na mieru. V minulosti sme si často prostredie v práci predstavovali len ako niečo nutné, prechodné, ktorému nie je potrebné pripisovať väčšiu váhu. No v tejto náročnej dobe sa chceme aj v práci cítiť komfortne „ako doma“. Veď neraz tu strávime veľa svojho času. Preto Vám ponúkame nábytok vyrobený na mieru. Môžete si vyberať z masívnych drevín ako aj z laminovaných dosiek rôznych farieb a dekóru. Kovové prvky a sklenené výplne montujeme z materiálov, ktoré spĺňajú dnešné nároky na kvalitu, funkčnosť a estetiku.  

Preto sa tešíme na osobnú návštevu s Vami, kde sa viac dozviete o našej celkovej ponuke, do ktorej patrí grafické vyhotovenie, cenová kalkulácia, dohodnutie termínu realizácie a servis.

 

Vybrané vzorky EGGER

 

 

 

Copyright © DJLReal s.r.o Košice | Webdesign: JP Design